Uroczystość z okazji przejścia na emeryturę Pani Profesor Barbary Małgorzaty Bień.

W dniu 30 czerwca 2021 r. w naszym Szpitalu odbyła się uroczystość z okazji przejścia na emeryturę Pani Profesor Barbary Małgorzaty Bień - Ordynatora Oddziału Geriatrii SP ZOZ MSWiA w Białymstoku im. Mariana Zyndrama-Kościałkowskiego.

Laudację na jej cześć wygłosił Zastępca Dyrektora ds. Lecznictwa Pan dr n. med. Marek Stanisław Kiluk.

Pani Profesor przez całe swoje życie zawodowe dała się poznać jako znakomity lekarz i wspaniały człowiek. Nie sposób wyliczyć dokonań na polu zawodowym i otrzymanych nagród oraz wyróżnień, tak od wdzięcznych pacjentów jak i władz państwowych.

Dziękujemy za niewzruszoną i szlachetną służbę na rzecz pacjentów. Dziękujemy, że mogliśmy być świadkami Pani misji. To dzięki Pani funkcjonuje nasz jedyny w województwie podlaskim Oddział Geriatrii, a głos pacjenta - seniora stał się słyszalny.

Dyrekcja i pracownicy SP ZOZ MSWiA w Białymstoku im. Mariana Zyndrama-Kościałkowskiego.