Miesiąc Świadomości Męskich Nowotworów

Listopad to miesiąc świadomości męskich nowotworów!

Lekarze Urolodzy z SP ZOZ MSWiA w Białymstoku im. Mariana Zyndrama-Kościałkowskiego, każdego dnia w roku przekładają ogromną uwagę na profilaktykę i leczenie męskich nowotworów.

Dzięki akcji Movember, chcemy zachęcić mężczyzn do regularnych badań i dbania o swoje zdrowie. Podkreślając również, jak ważna jest profilaktyka i wczesne wykrycie chorób nowotworowych.

W ramach akcji Movember 15 listopada w godzinach od 800 do 1700, będzie można wykonywać bezpłatne badania USG. Mogą zgłaszać się na nie wszyscy mężczyźni. To również doskonała okazja, aby nauczyć się samobadania jąder – tym samym zmniejszyć ryzyko późnego wykrycia nowotworu.

Wszelkie niezbędne informacje oraz zapisy na badania dostępne w Dziale Obsługi Pacjenta SP ZOZ MSWiA w Białymstoku im. Mariana Zyndrama-Kościałkowskiego, przy ul. Fabrycznej 27, poprzez numery telefonów:

Lub poprzez kontakt e-mailowy:

Zapraszamy!