HIPOKRATES 2022 – wyniki konkursu „Szpital Roku”

Mamy przyjemność poinformować Państwa, iż Szpital SP ZOZ MSWiA w Białymstoku im. Mariana Zyndrama - Kościałkowskiego zajął pierwsze miejsce w Plebiscycie Hipokrates 2022 w kategorii "Szpital Roku".

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Białymstoku im. Mariana Zyndrama-Kościałkowskiego w sierpniu bieżącego roku został nominowany do wielkiego plebiscytu medycznego. Wśród nominowanych znajdowały się takie placówki jak: SP ZOZ MSWiA w Białymstoku, Humana Medica Omeda czy też Wojewódzki Szpital Zespolony im. Jędrzeja Śniadeckiego w Białymstoku. Patronem plebiscytu jest Narodowy Fundusz Zdrowia, a patronem ogólnopolskiej gali także Ministerstwo Zdrowia.

Informujemy, iż w tegorocznej edycji konkursu HIPOKRATES 2022 zwycięzcą jest Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Białymstoku im. Mariana Zyndrama-Kościałkowskiego.