Pracownia Hemodynamiki i Kardiologii Interwencyjnej, Pracownia Elektrofizjologii i Echokardiografii

W Pracowni Hemodynamiki i Kardiologii Interwencyjnej leczeni i diagnozowani są pacjenci z chorobą niedokrwienną serca w tym
z zawałem serca.

Telefon dla pracowników ochrony zdrowia: 570 381 363.

Przyjmujemy również pacjentów wymagających stymulatora serca lub leczenia ciężkich zaburzeń rytmu serca.

Telefon dla pracowników ochrony zdrowia: 47 710 4208

Pracownia Elektrofizjologii i Echokardiografii

Pracownia Elektrofizjologii i Echokardiografii, która zajmuje się wykonywaniem badań w kierunku diagnostyki choroby niedokrwiennej serca, zaburzeń rytmu serca, nadciśnienia tętniczego krwi, bezinwazyjnego badania morfologii serca. Na wyposażeniu Poradni znajduje się m.in.: reokardiograf impedancyjny, aparaty echokardiograficzne, zestaw do testów wysiłkowych EKG, rejestratory zdarzeń, Holtery ciśnieniowe i zaburzeń rytmu serca.